איך אפשר לסייע

אתה יכול לעשות שינוי. אנחנו מזמינים אותך לתמוך בפעילות של אח בוגר אחות בוגרת ישראל, למען אלפי הילדים בישראל שזקוקים לדמות תומכת ומכוונת. אפשר לתרום בכל אחת מהדרכים המפורטות בהמשך. כל התרומות פטורות ממס, לרבות תרומות שמקורן בארצות הברית, המתבצעות באמצעות סוכן פיננסי המחזיק באישור פטור ממס מקומי. אנחנו מבטיחים להפיק את המרב מהתרומה שלך.


תרומה כספית

התרומה שלך תשמש למימון פעילותה השוטפת של העמותה. באמצעותה נוכל להמשיך וללוות את עשרות האחים הצעירים שלנו, כדי לשפר את איכות חייהם, ובנוסף, להמשיך ולקלוט אחים צעירים חדשים שזקוקים לתמיכה ולהדרכה.

לתרום

מתן הטבות

הטבות שונות, כמו כרטיסים לסרטים, מנויים לחוגים או טיולים ברחבי הארץ, מעניקות לאחים הצעירים הזדמנות לחוות חוויות שמהוות חלק מהשגרה של ילדים בני גילם. החוויות האלה תומכות בתהליך החניכה ארוך הטווח, שאנחנו מקיימים, שמטרתו לשפר את תחושות הערך העצמי והמסוגלות של האחים הצעירים.

צור קשר

שיתופי פעולה

פעילות משותפת של צוות העמותה והאחים הצעירים עם חברות, ארגונים וגופים מוסדיים היא הזדמנות לשני הצדדים לחוות חוויה חשובה ומעצימה. נשמח לגבש יחד איתכם אופנים בהם נוכל לפעול בשיתוף, כדי להבטיח שהתרומה שלכם תיצור שינוי אמיתי, הן עבור האחים הצעירים והן עבורכם.

צור קשר

אם אתה מתגורר מחוץ לישראל או לארה”ב, אנא צור עמנו קשר על מנת שנוכל לשלוח לך מידע נוסף.
לצפיה בדו”ח הכספי של העמותה לחצו כאן.
לצפיה באישור ניהול תקין מטעם רשם העמותות בישראל לחצו כאן
לצפיה באישור לעניין תרומות על פי סעיף 46 של פקודת מס הכנסה לחצו כאן

Top